Na Mýtince

 

  > ÚVODEM

> REZERVACE  
  > UBYTOVÁNÍ > OBSAZENOST  
  > STRAVOVÁNÍ > CENÍK  
  > DÁRKOVÝ POUKAZ > SPOLUPRACUJEME  
  > KONTAKTY > LAST MINUTE  
       
 
 

 

Pořádáme:
 
- zimní i letní rekreaci
- firemní akce a školení
- školní výlety a školy v přírodě
- rodinné oslavy
- sportovní soustředění
- organizované pobyty pro seniory

 
Areál se nachází v centru Českomoravské vrchoviny, v jedné z nejkrásnějších a nejčistších přírodních oblastí, chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Rekreační zařízení je položeno na břehu rybníka Sykovce, který společně s dalšími četnými rybníky nabízí možnost koupání a vodních sportů. Okolí je obzvláště vhodné pro pěší turistiku a výlety na horských kolech (Devět skal, Čtyři palice, Malinská skála). V zimě pak nabízí ideální podmínky pro běžecké lyžování. Většina tras je pravidelně udržována a vede nejznámějšími turistickými místy. O jejich kvalitě svědčí každoroční pořádání závodu světového poháru "Zlatá lyže Českomoravdké vrchoviny". Pro příznivce sjezdového lyžování je v 5 km vzdáleném Novém Městě na Moravě sjezdovka s umělým osvětlením, zařízením pro výrobu sněhu a dvěma vleky.

 
Milovníci architektury a historie jistě ocení nedaleký Žďár nad Sázavou se spoustou památek významného barokního stavitele J. B. Santiniho, případně nedaleký hrad Pernštejn.

 

 
Přímo v areálu jsou vybudovány tenisové kurty s umělým trávníkem, venkovní bazén, volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis a společné ohniště. Možnost příjemného posezení nabízí letní terasa nabo restaurace s barem a odděleným salonkem. Návštěvníci mohou své automobily zaparkovat přímo u chat nebo na společném parkovišti.

(c) 2010 Na mýtince | Web-design:ONDREJBURES.cz | admin